مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات شبرنگ و تابلو تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکنندگان تابلو هدایت مسیر

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با تابلو هدایت مسیرروش های تهیه تابلو هدایت مسیر

تابلو های هدایت مسیر، اقلامی هستند که می تواند مسیر های کوتاه و بلند را به صورت شایسته به نمایش گذاشته و رانندگان را بصورتی ایده آل، در مسیر دلخواه خود قرار دهند. بهترین تولیدکنندگان تابلو هدایت مسیر، از متریال اولیه ممتاز برای ساخت محصولات خود استفاده می نمایند تا بتوان شرایط جوی نا مساعد نظیر بارش باران های فصلی، تابیده شدن پرتو های خورشیدی، یخبندان و باد های شدید را به خوبی تحمل نموده و هیچ گونه خسارتی در کالا وارد نشده باشد.

تولیدکنندگان تابلو هدایت مسیر

آشنایی با تابلو هدایت مسیر

آشنایی با تابلو هدایت مسیر انواع تابلو خیابانی هدایت مسیر در شکل های متفاوت طراحی می شوند. به صورت عمومی مستطیلی شکل بوده تا ابعاد وسیعی را شامل شده باشد. مگر در انتهای خروجی ها که به صورت نوک تیز و پرچم مانند به محل مورد نظر اشاره می نماید.

جزئیات دقیق و کاملی را از مسیر، اماکن و شرایط جاده نمایش می دهد تا رانندگان و مسافرین گرامی بتوانند به خوبی مسیر خود را جهت یابی نموده و عملکرد مساعدی را به نمایش گذاشته باشند.

خط نوشتار مناسب برای این محصولات باید درشت و با فاصله مناسب باشد تا از مسافت های طولانی نیز قابل شناسایی بوده و دید کاملی را به مخاطب هدیه دهد. خط نوشتار انتخاب شده در فارسی به صورت جم یا ابریشم می باشد.

به علاوه در ارتفاع مناسبی از سطح جاده نیز قرار می گیرد تا تمام خودرو های سبک و سنگین، موتور های راکب و سایر وسایل نقلیه بتوانند در کسری از ثانیه تابلو ها را مشاهده نموده و اطلاعات دقیقی را بدست آورند.

تابلو ترافیکی معابر نیز به صورت پیکان دار ساخته می شود تا محل معینی را به این طریق به نمایش گذاشته باشد. حاوی اطلاعات دقیق کوچه یا خیابان بوده تا بتوان به آسانی مقصد خود را شناسایی نمود. کیفیت تابلو ایده آل بوده و در اثر گذر زمان دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی نمی شوند. نصب ساده ای داشته و چشم انداز خوبی را رقم می زند.

روش های تهیه تابلو هدایت مسیر

روش های تهیه  تابلو هدایت مسیر امروزه با پیشرفت های تکنولوژی روش های متعددی برای دریافت تابلو هدایت مسیر وجود دارد. یعنی مخاطب در هر زمان و مکانی که حضور داشته باشد، می تواند به ساده ترین صورت ممکن تلفن همراه خود را برداشته و با یکی از شماره های ذکر شده در سایت ارتباط برقرار نماید.

تصاویر درج شده در سایت را بازدید نموده تا به جزئیات بیشتری از کالا دسترسی داشته باشد. ارسال بار داخل بسته بندی های استاندارد و در بازه زمانی کوتاه انجام می شود تا هنگامی که در اختیار مخاطب قرار گرفت سالم بوده و تمام ویژگی های اولیه خود را حفظ کرده باشد.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات شبرنگ و تابلو تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید