مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات شبرنگ و تابلو تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آینه محدب جاده ای قطر ۴۰ سانتیمتر

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه انواع آینه محدب جاده ایکارخانه تولید آینه محدب جاده ای در شیراز

فروش آینه محدب جاده ای قطره ۴۰ سانتی متر بازار پر رونقی دارد. آینه محدب جاده ای همان طور که از نامش پیداست جزو تجهیزات ترافیکی می باشد که برای دید رانندگان مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش آینه محدب جاده ای قطر 40 سانتیمتر

تاریخچه انواع آینه محدب جاده ای

تاریخچه انواع آینه محدب جاده ای تاریخچه انواع آینه محدب جاده ای در ایران به ۳۰۰۰ سال پیش بر می گردد. اما نشانه های قدیمی ترین آینه مربوط به ۶۰۰۰ سال پیش از میلاد در حوالی آناتولی ترکیه می باشد. استفاده از آینه های محدب ترافیکی در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد انجام می شود. 

امروزه از این آینه ها در محله های شلوغی که پارکینگ وجود دارد و هنگام رفت و آمد خودروها از پارکینگ ممکن است باعث تصادف شود استفاده می کنند تا بتوانند از بروز حوادث جلوگیری کنند. علاوه بر پارکینگ ها این آینه ها در معابر کم عرض که پیچ های تندی دارند بسیار مفید می باشد و باعث می شود راننده دید بیشتری نسبت به اطراف داشته باشد. در جاده های کوهستانی استفاده از آینه های محدب بسیار کارساز بوده است و این آینه ها کمک کرده اند تا رانندگان بتوانند به موقع از خود واکنش نشان دهند و از بروز خسارت های جانی و مالی جلوگیری شود.

از انواع آینه های محدب بر اساس جنس ساخته شده به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • آینه محدب شیشه ایی: این نمونه آینه در قطره های ۴۰؛ ۵۰ و ۶۰ سانتی تولید می شود. بیشترین کاربرد این نوع آینه ها در پارکینگ هایی می باشند که دارای رمپ ها و پیچ و خم های زیادی  هستند.
  • آینه محدب پلی کربنات : این نمونه آینه ها مقاومت فوق العاده بالایی دارند به خاطر همین در سطح جاده ها بیشتر از آن ها استفاده می شود. این آینه ها در قطرهای ۶۰ و ۸۰ سانتی تولید می شوند. این ها در برابر نور خورشید؛ ضربه؛ گرد و خاک؛ رطوبت مقاومت بالایی دارند.

کارخانه تولید آینه محدب جاده ای در شیراز

کارخانه تولید آینه محدب جاده ای در شیراز کارخانه تولید آینه محدب جاده ای در شیراز با تمام قدرت و توان خود تلاش می کند تا باکیفیت ترین محصول را در اختیار مشتریان بگذارد. این آینه ها در پیچ های تند و مسیر ورودی و خروجی پارکینگ ها استفاده می شوند. این آینه ها باعث شده اند تا رانندگان دید بالایی نسبت به اطراف داشته باشند. این آینه ها توانسته اند به طرز معجزه آسایی جان بسیار از انسان ها را نجات دهند. چون این آینه ها به رانندگان کمک کرده اند تا بتوانند مسیر های اطراف خود را به طور دقیق و کامل مشاهده کنند. بدنه این آینه بسیار مقاوم هستند و طول عمر بالایی دارند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات شبرنگ و تابلو تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید